3GSM: BenQ-Siemens EF51 – плеєр з вбудованим мобільним телефоном

0
112

BenQ Mobile, новий підрозділ BenQ Corporation, представила BenQ-Siemens EF51 – музичний пристрій з вбудованим мобільним телефоном. Клавіші управління розташовані на передній панелі під 1,6-дюймовим TFT-дисплеєм (262,144 тис. кольорів, 128х128 пікселів). З їх допомогою здійснюються відтворення, стоп/пауза, перемикання і перемотування треків зі списку відтворення.


3GSM: BenQ-Siemens EF51 – плеєр з вбудованим мобільним телефоном
3GSM: BenQ-Siemens EF51 - плеер со встроенным мобильным телефоном
3GSM: BenQ-Siemens EF51 – плеєр з вбудованим мобільним телефоном

Крім вбудованого FM-радіо плеєр BenQ-Siemens EF51 підтримує відтворення музичних файлів у форматах MP3, WMA, AAC і AAC+. Функція Speech-To-Music дозволяє голосом вибирати мелодію для відтворення, не вдаючись до функції пошуку. BenQ-Siemens EF51 відтворює 3D-звук, а також володіє 6-діапазонним еквалайзером для тонкої настройки звучання і функцією Display Lyrics, при активації якої відображається програється пісні. Крім того, BenQ-Siemens EF51 дозволяє записувати в пам’ять плеєра радіотрансляції і складати власний збірник улюблених хітів. Велику музичну колекцію можна зберігати на змінних картах пам’яті формату miniSDTM.

3GSM: BenQ-Siemens EF51 - плеер со встроенным мобильным телефоном
3GSM: BenQ-Siemens EF51 – плеєр з вбудованим мобільним телефоном

Треки з жорсткого диска ПК можна швидко завантажити в пам’ять BenQ-Siemens EF51 через USB-кабель. Вхідні в комплект апарату стереонавушники забезпечують високу якість звуку. Ті, кому заважають дроти, для прослуховування музики можуть використовувати гарнітуру Bluetooth Stereo HHB-180, з функціями управління плеєром. Акумуляторна батарея підвищеної ємності (870 mAh) гарантує тривалий час роботи в режимі відтворення музики. Для підзарядки батарей в автомобілі передбачено зарядний пристрій Car Charger ECC-150.

BenQ-Siemens EF51 – це телефон з вбудованою 1,3-мегапіксельною камерою і 64-голосний поліфонією. Під панеллю управління плеєром ховається стандартна клавіатура. В якості мелодії дзвінка можуть бути використані файли формату MIDI, XMF і MP3.

BenQ-Siemens EF51 з’явиться у продажу в Росії влітку 2006 року. Рекомендована роздрібна вартість – $250.

Також компанія представила BenQ-Siemens EF91 – перший у світі телефон з підтримкою технології HSDPA (Високошвидкісний пакетний доступ по вхідному каналу).

Компактний розкладний апарат поєднує в собі цифрову камеру з високою роздільною здатністю і сучасний мобільний телефон. Важливі моменти життя будуть вчасно відображені завдяки вбудованій 3,2-мегапіксельною камері з автофокусом, цифровим зумом, спалахом і можливістю запису відео.

Зняті фотографії та відеокліпи, а також останні новини і біржові котирування з мережі Інтернет демонструються на 2-дюймовому TFT-дисплеї (240×320 крапок, 262 тис. кольорів). Музика та відео однаково швидко завантажуються безпосередньо з Інтернету за протоколом HSDPA {функція залежить від оператора мережі}. Викачані файли можна зберегти на карту пам’яті microSD, а вбудований MP3-плеєр з 3D-звуком. Різноманітні Bluetooth-гарнітури забезпечують якісне стереозвучання при розмові. Серед них HHB-180 з функцією дистанційного керування телефоном. Крім того, опція hands-free доступна при використанні сучасної гарнітури Bluetooth Clip HHB-130 білого кольору.

Вишуканий дизайн доповнює функціональні можливості цього інноваційного мобільного телефону класу «люкс». Вигнуті лінії компактного корпусу з блискучими металевими вставками створюють враження досконалого поєднання дизайну і функціональних можливостей апарату.

BenQ-Siemens EF91 з’явиться у продажу в Росії влітку 2006 року в різних колірних варіантах. Рекомендована роздрібна вартість – $510.

Також BenQ-Siemens представила один з найбільш тонких у світі UMTS-телефонів BenQ-Siemens S81. Повна підтримка UMTS не позначилася на товщині корпусу (всього 13 мм). BenQ-Siemens S81 вже отримав міжнародну нагороду iF Design Award за свій виключно елегантний і розкішний дизайн.

Матові металеві елементи на задній панелі BenQ-Siemens S81 формують нову моду в дизайні телефонів.

Фільми та відеокліпи можна завантажувати і дивитися в режимі реального часу, використовуючи швидке UMTS-з’єднання (швидкість передачі до 384 кбіт) {функція залежить від оператора мережі} у чудовому за якістю форматі H264/AAC+. Крім того, BenQ-Siemens S81 передбачена можливість прослуховування музики у форматах MP3, AAC, AAC+, AMR і WMA з допомогою стереонавушників, які входять в комплект. Найбільш повні відчуття від спілкування з BenQ-Siemens S81 в режимі hands-free забезпечує гарнітура Bluetooth Stereo HHB-180 (як додатковий аксесуар).

Для проведення відеоконференцій {функція залежить від оператора мережі} телефон BenQ-Siemens S81 обладнаний другий камерою, розташованою над 2-дюймовим TFT-дисплеєм (262.144 кольорів, 176х220 пікселів). Виклики можуть здійснюватися в режимі гучного зв’язку або за допомогою бездротової гарнітури Bluetooth Headset Comfort HHB-160. Вона підключається до телефону по протоколу Bluetooth і робить спілкування надзвичайно комфортним. Вага пристрою – всього 19 р.

UMTS-телефон BenQ-Siemens S81 має 1,3-мегапіксельною камерою з 10х цифровим зумом, LED-спалахом і можливістю відеозапису. Для швидкого доступу до функцій камери передбачена окрема клавіша.

Якщо вбудованої пам’яті (30 Мб) недостатньо для зберігання даних, фотографій і фільмів, вона може бути розширена до 1 ГБ за допомогою карт пам’яті microSDTM. BenQ-Siemens S81 з’явиться у продажу в Росії влітку 2006 року. Рекомендована роздрібна вартість – $360.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here