Acer оголосила про випуск 37-дюймовий РК-телевізора

0
11

Представництво компанії Acer в Росії та Казахстані оголосило про початок поставок нової моделі РК-телевізора AT3705W-MG. Розмір екрану по діагоналі складає 37 дюймів, а роздільна здатність – 1920×1080. точок Новинка з’явиться в російських магазинах вже в середині квітня 2005 року, рекомендована роздрібна ціна складе 78,9 тис. рублів.
Широкоформатний 37-дюймовий мультимедійний телевізор AT3705W-MG розроблений і сконструйований таким чином, щоб стати центральним елементом домашнього кінотеатру. Простоту управління і налаштування забезпечує технологія Empowering, розроблена компанією Acer. Ця технологія поєднує в собі набір спеціалізованого програмного і апаратного забезпечення, оснащеного дружнім графічним інтерфейсом.

Оснащений як аналоговим, так і цифровим ТБ-тюнером з підтримкою форматів PAL і SECAM, вбудованими DCTI, DLTI і 3D фільтрами, новий РК-телевізор AT3705W-MG демонструє HD-зображення з роздільною здатністю 1920×1080 точок. Новинка обладнана вбудованими стерео динаміками потужністю 15+15 Вт і широким набором аудіо роз’ємів, підтримує акустичні стандарти SRS WOW, BBE і Dolby Digital.

Технологія Media Gateway дозволяє за допомогою бездротового зв’язку стандарту Wi-Fi, або традиційного Ethernet транслювати відео, звук і цифрові фото з комп’ютера і безпосередньо з мережі інтернет. Телевізор обладнаний великою кількістю портів вводу-виводу: DVI-D і HDMI, двома компонентними і чотирма SCART, а також пристроєм для читання флеш карт 5 форматів (CF, MMC, MS, MS PRO, SD).

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here