Акваріус представив новий ноутбук Aquarius Sensus NE305

0
43

Компанія «Акваріус», що входить в «Національну комп’ютерну корпорацію», оголосила про початок випуску нової моделі мобільних ПК Aquarius Sensus NE305.


“Акваріус” представив новий ноутбук Aquarius Sensus NE305

Модель поповнила лінійку ноутбуків початкового рівня Aquarius Sensus, призначених для бюджетних організацій і підприємств середнього і малого бізнесу. Рекомендована роздрібна ціна ноутбука в базовій конфігурації складає 866 доларів. Модель побудована на базі нового чіпсету Intel 915GM/ICH6M і володіє повним набором функціональних можливостей сучасного ПК.

Модель Aquarius Sensus NE305 являє собою двухшпиндельный ноутбук масою 2,6 кг з дисплеєм 15 дюймів, створений на базі технології Intel Centrino для мобільних ПК, що дозволяє гарантувати користувачу найвища якість зображення і звуку, високу продуктивність процесора, бездротовий зв’язок стандартів 802.11 b/g і тривалий час автономної роботи від акумуляторної батареї (до 3 годин).

Вбудований відеоадаптер Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 900 забезпечує високу якість зображення не тільки на штатному TFT-дисплеї, але і на зовнішньому моніторі. До роз’ємів VGA або S-video може бути підключений зовнішній монітор, проектор або телевізор. Таким чином, ноутбук надає можливість працювати одночасно з двома незалежними пристроями видеовывода. Акустична система включає аудіо-контролер Intel High-Definition Audio, що забезпечує 6-канальний звук, стерео-динаміки, роз’єм для підключення зовнішніх динаміків і мікрофона, порт SPDIF.

Працює в двоканальному режимі оперативна пам’ять стандарту DDR2 може бути розширена до 2 Гбайт. Підсистема зберігання інформації складається з жорсткого диска великої ємності оптичного DVD-привід з можливістю запису CD-дисків. Для зв’язку із зовнішнім світом можуть використовуватися вбудований модем стандарту V. 90 (56Кбит/сек), мережева карта Gigabit Ethernet (10/100/1000) або вбудований адаптер бездротового доступу до ЛВС стандарту 802.11 b/g. Крім того, ноутбук має роз’єм для карт PCMCIA типу I і II з підтримкою 32-бітної архітектури CardBus. Також до ноутбука може бути підключена високошвидкісна периферія через порт FireWire (IEEE 1394).
Aquarius Sensus NE305 поставляється з операційною системою Microsoft Windows XP або ASP Linux.
Мобільні ПК Aquarius Sensus NE305 можна придбати через партнерську мережу компанії «Акваріус» з 2-ї половини грудня 2005 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here