Apple представила акустичну систему для iPod

0
67

Компанія Apple Computer представила акустичну систему для музичних плеєрів iPod і модернізований комп’ютер Mac Mini, забезпечує доступ до музичних файлів, відео і фото з домашньої мережі.


Apple представила акустичну систему для iPod

Новий Mac Mini оснащений програмним продуктом Front Row від Apple, що вже використовується в нових iMac, завдяки чому користувачі можу з’єднати свої комп’ютери до телевізорів і віддалено керувати аудіо, відео та фото-файлами.

Додаткова функція Front Row дозволить користувачам обмінюватися медіаконтентом між комп’ютерами в межах локальної бездротової мережі.

Новий Mac Mini не особливо відрізняється від своїх попередніх модифікацій, проте вперше в ньому використовуються чіпи Intel Corp. За повідомленням Apple, модель вартістю $599 з одноядерним чіпом проводить обчислення майже в три рази швидше за своїх попередників. Модель класу higher-end вартістю $799 має два обчислювальних ядра на одному процесорі і має у п’ять разів більшу продуктивність.

У надії розширити свій сектор ринку ПК Apple поступово відмовляється від використання у своїх комп’ютерах чіпів Power PC IBM і Freescale Semiconductor Inc.

Компактний Mac Mini, тепер складає конкуренцію комп’ютерів Windows Media Center PC від Microsoft, які розроблялися для роботи в якості цифрових медійних домашніх концентраторів.

Однак на відміну від Media Centers PC, Mac Mini відсутні функції ТБ-тюнера і запису цифрового відео.

Все ж аналітики кажуть, що зроблений крок Apple показує, що компанія продовжує закріплювати свої позиції в секторі побутової електроніки.

За допомогою Hi-Fi системи iPod вартістю в $349 користувачі можуть з’єднати портативні плеєри з колонками і ними керувати за допомогою пульта дистанційного керування.

Культовий iPod за останні роки форсував зростання Apple і сприяв вибухового розвитку індустрії з випуску різних аксесуарів, від навушників до футлярчиков, а також збільшення кількості машин, укомплектованих стереосистемами iPod.

Нова акустична система від Apple складе конкуренцію компаніям-партнерам по випуску аксесуарів, однак віце-президент Філ Шиллер (Phil Schiller) повідомив, що Apple продовжить підтримувати членів “економіки iPod” (“iPod economy”), відзначаючи, що в даному секторі ринку досить місця для широкого ряду продукції.

Дійсно, Apple перетворилася в законодавця в секторі цифрових медіапристроїв, а вартість акцій компанії за останній рік більш ніж подвоїлася.

За вихід у 2001 р. першої моделі Apple продала більше 42 млн. плеєрів iPod, а минулого тижня в Інтернет-магазині iTunes Music Store була продана мільярдна композиція.

Оскільки деякі конкуренти не змогли утриматися в даному секторі ринку, то за даними NPD Group частка компанії Apple на американському ринку зросла більш ніж на 72% в 2005 р., тоді як в 2004 р. вона становила 56%.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here