Археологи знайшли замок короля Артура

0
86

Британські археологи вважають, що замок Тинтагель в англійському графстві Корнуолл був родовим гніздом короля Артура, повідомляє Daily Mail.

Дослідникам вдалося виявити кілька цінних артефактів, які вказують на це. Фахівці вважають, що замок був побудований в VI столітті, у період, коли жив легендарний король Артур.

Вчені проводили розкопки в рамках п’ятирічного проекту, що підтримується комісією з пам’ятників English Heritage. Під час дослідження були знайдені стіни старого палацу товщиною близько метра, а також понад 150 фрагментів посуду і скляних предметів, привезених на острів з інших куточків світу.

Серед знайдених артефактів – давньоримські амфори, осколки вишуканого скла і частина обідка страви або кубка Фокеи, міста, розташованого на території сучасної Туреччини. Вчені датували цей артефакт V-VI ст. н. е.

Під час розкопок археологи виявили сліди будівель, які, як вважають дослідники, були побудовані в V і наступних століттях. В даний час у цьому місці видно руїни замку, який був побудований набагато пізніше у 1230 – 1240 рр. Річардом Корнуэльским, братом короля Англії Генріха III.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here