Aspire E659: новий медіацентр Acer на платформі Intel Viiv

0
53

Представництво компанії Acer в Росії та Казахстані оголосило про початок поставок на територію Росії медіацентру Aspire E650, побудованого на базі Intel Viiv – новітньої платформи Intel, розробленої спеціально для цифрових розваг.


Aspire E659: новий медіацентр Acer на платформі Intel Viiv

Медіацентр Acer Aspire E650 дозволяє записувати телепередачі, за бажанням глядача миттєво зупиняти показ, демонструвати фотографії по телевізору або перетворити його в домашній кінотеатр з об’ємним звуком формату 7.1, вільно обмінюватися допомогою електронної мережі фільмами, фотографіями та музикою.

Двоядерний 64-розрядний процесор Intel Pentium D з 2/4 МБ кеш пам’яті другого рівня забезпечує найвищу продуктивність мультимедійними додатками і повний контроль над системою. У поєднанні з новітніми драйверами Intel передові набори мікросхем Intel забезпечують високу якість графіки, плавне відтворення відео та чудовий об’ємний звук з підтримкою до 8 каналів.

Медіа центр оснащений 2048 МБ оперативної пам’яті і відео адаптером ATI X700SE з 512 МБ відео пам’яті. Крім оптичного приводу DVD-RW медіа центр обладнаний пристроєм читання карт флэшпамяти 9 форматів: CompactFlash Type I, CompactFlash Type II, IBM Microdrive, MultiMediaCard (MMC), Secure Digital (SD), SmartMedia, xD-Picture Card, Memory Stick PRO і Memory Stick . Є два жорсткі диски по 200 ГБ.

Acer Aspire E650 має 2 слотами PCI слотами PCI Express X16 і PCI Express X1, повним набором всіх необхідних роз’ємів.

Вбудований адаптер бездротового зв’язку стандарту 802.11 b/g/c дозволяє здійснювати бездротове підключення до локальних мереж та Інтернет.
Розміри ноутбука – 455x370x183 мм.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here