Beatsounds EMP-50C: MP3 плеєр з диктофоном і слотом SD/MMC

0
96

Компанія Digital Direction Electronics анонсувала пристрій з невеликим рідкокристалічним дисплеєм, на якому відображається супутня інформація і вміст ID3 тегів. Особливістю моделі є можливість відображення ID3 тегів російською мовою і повна русифікація плеєра, включаючи пункти меню. Beatsounds EMP-50C відтворює композиції у форматах MP3, WMA і WAV з бітрейтом 8-320 кб/с (MP3) і 8-192 кбіт/с (WMA). Для зберігання аудіофайлів застосовуються змінні флеш-карти пам’яті форматів Secure Digital (SD) або MultiMedia Card (MMC). Плеєр оснащений вбудованою пам’яттю 16 МБ і функцією диктофона, а можливість зміни прошивок Firmware Upgrade дозволить користувачам оновлювати системний мікрокод згодом.


Beatsounds EMP-50C: MP3 плеєр з диктофоном і слотом SD/MMC

Діапазон відтворюваних плеєром EMP-50C частот становить від 20 Гц до 20 кГц співвідношення сигнал/шум 90 дБ, максимальна вихідна потужність 15 мВт. Час автономної роботи від однієї батарейки ААА в режимі прослуховування МР3-композицій, за заявами виробника, досягає 12 годин. Розміри новинки дорівнюють 63x50x15 мм, вага – приблизно 40 грамів (без джерела живлення).

Вартість пристрою, на думку виробника, повинна відповідати бюджетній ніші. Тому можна очікувати, що роздрібна ціна ЕМР-50С в Росії не перевищить 1300 рублів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here