Boston Dynamics показала робота-собаку для завантаження посудомийної машини

0
80

Компанія Boston Dynamics, відома своїми роботами Atlas і Bigdog, представила свою нову розробку – робота SpotMini. Як зрозуміло з назви, цей пристрій є зменшеною версією робота Spot. Нова модель на відміну від попередніх, призначених для військових, націлена на споживчий ринок. У компанії вважають, що робот-собака буде затребувана в будинку в якості домашнього помічника.

SpotMini важить 25 кг, разом з рукою-маніпулятором – 30 кг. Робот повністю електричний. У ньому немає гідравлічних приводів. Без підзарядки він буде здатний пропрацювати протягом 90 хвилин. За словами представників Boston Dynamics, це один із самих тихих роботів, створених інженерами компанії. SpotMini оснащений різними сенсорами, в тому числі камерою глибини, твердотілим гіроскопом і датчиками проприорецепції.

SpotMini

Робот може завантажувати посуд у посудомийну машину, прибирати сміття зі столу. SpotMini здатний пересуватися в напівзігнутому положенні, що дозволяє йому проповзти, наприклад, під невисоким столом. Робот самостійно піднімається після падіння: у демонстраційному ролику SpotMini без особливих зусиль постає після того, як послизнувся на банановій шкірці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here