Canon поєднала фотоапарат та телефон

0
94

Компанія Canon вирішила здивувати своїх шанувальників новою розробкою – фотокамерою, поєднаної з телефоном. На відміну від камерофонів це цілком повнофункціональна модель, у корпус якого вмонтований стільниковий апарат. Новинка під назвою Canon Digital Rebel XCP є дзеркальною цифровою фотокамерою.


Canon поєднала фотоапарат та телефон

“Я прийшла до цієї ідеї під час фотосафарі в моєму місцевому парку. В той час мені знадобився рада одного”, – заявила Алана Харфорд, голова розробок компанії Canon. Але коли захотіла зробити дзвінок йому, то виявила те, що робила багато разів, – забула свій стільниковий телефон. Спочатку я подумала, що було б непогано приєднати фотоапарат до телефону, а потім мені прийшла в голову ідея, а чому не поєднати ці два пристрої разом”.

На жаль, технічних деталей щодо даної розробки поки невідомі. Canon Digital Rebel XCP буде належати до моделей початкового рівня Rebel XT. Однак управління буде видозмінене. З’явиться додаткове місце для мікрофона, динаміка та панелі для набору цифр. Зняті зображення можна буде передавати по телефону.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here