Canon представив перший кольоровий апарат з серії LaserBase

0
81

Компанія Canon представила LaserBase MF8180C – перший кольоровий апарат серії LaserBase в Європі. Поєднуючи можливості кольорового лазерного друку і копіювання, кольорового сканування і високошвидкісного прийому та відправлення факсимільних повідомлень, цей настільний багатофункціональний апарат є лідером в серії пристроїв LaserBase. Модель відрізняє висока швидкість друку (використання технології миттєвого точкового розігрівання On-Demand Fixing Technology), вбудоване обладнання для роботи в мережі (в стандартній конфігурації).


Canon представив перший кольоровий апарат з серії LaserBase

LaserBase MF8180C – це кольоровий лазерний апарат «Усе в одному» з функцією кольорового лазерного друку з роздільною здатністю 2400×600 dpi в режимі покращеної якості,. Характеризується високою швидкістю друку і копіювання – 19 стор/хв у монохромному режимі, 4 стор/хв у кольоровому режимі – із застосуванням технології миттєвого точкового розігрівання (On-Demand Fixing Technology).

Є пристрій автоматичної подачі документів на 50 аркушів, вбудований мережевий інтерфейс стандарту Ethernet, касета для паперу місткістю 250 аркушів + універсальний лоток на 125 аркушів, факсимільний апарат з модемом Super G3: швидкість передачі 33,6 кбіт/с, 118 номерів швидкого набору, функція кольорового сканування з роздільною здатністю 1200×2400 dpi.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here