Dell анонсував потужний мультимедійний ноутбук

0
52

Компанія Dell оголосила про початок продажів високопродуктивного портативного комп’ютера для розваг і свого найбільшого РК-монітора, які дозволять клієнтам компанії в країнах Європи, Ближнього Сходу і Африки (EMEA) створити власний домашній кінотеатр і дизайнерську студію: ноутбук Dell Inspiron 9400 і 30-дюймовий широкоекранний монітор UltraSharp 3007WFP.


Dell анонсував потужний мультимедійний ноутбук
Dell анонсировал мощный мультимедийный ноутбук
Dell анонсував потужний мультимедійний ноутбук

Ноутбук Inspiron 9400 має цілий ряд удосконалень для ефективного використання мультимедійних можливостей під час подорожей. Завдяки процесорам Intel Core Duo користувачі можуть одночасно дивитися відеофільми на 17-дюймовому моніторі Dell TrueLife і виконувати антивірусне сканування без зниження продуктивності комп’ютера. В портативному комп’ютері Inspiron 9400 використовується високопродуктивний графічний адаптер Nvidia 256 МБ GeForce Go 7800, який забезпечує реалістичне сприйняття ігор і мультимедіа. Ноутбук Inspiron 9400 підтримує мультимедійні функції, навіть коли він вимкнений: вже через кілька секунд після натискання кнопки Dell MediaDirect користувачі можуть дивитися відео, слухати музику або переглядати слайд-шоу з фотографій, що зберігаються на жорсткому диску, а також на змінних носіях, що перебувають у дисководі для оптичних дисків або універсальному пристрої читання карт пам’яті “5 в 1”, яке входить в стандартну комплектацію.

Широкоекранний РК-монітор Dell UltraSharp 3007WFP призначений для любителів комп’ютерних ігор, користувачів робочих станцій і професіоналів. Видима площа екрану на 77% більше, ніж у 24-дюймового монітора Dell 2405FPW, дозволяють користувачам одночасно переглядати кілька веб-сторінок або документів, а також відкривати кілька додатків. Монітор 3007WFP має час відгуку 11 мілісекунд і оптимізований для редагування відео і фотографій, а також для тривимірного моделювання з високою роздільною здатністю, додрукарської підготовки, проектування в середовищі САПР, візуалізації і відеоігор.

Максимальна роздільна здатність монітора 3007WFP становить 2560×1600 крапок (WQXGA), що в 4 рази перевищує кількість пікселів по стандарту XGA. У моніторі 3007WFP є вбудований пристрій читання карт пам’яті “9 в 2” для зручності доступу до цифрових даних, а також чотири порти USB 2.0 для підключення периферійних пристроїв, наприклад, цифрових камер і принтерів.

Наявність засобів регулювання висоти, повороту і нахилу відкриває для користувачів можливість вибирати найбільш зручне положення екрану. Монітор 3007WFP має двоканальний інтерфейс DVI і вимагає використання систем з графічними адаптерами, що підтримують стандарт WQXGA (2560×1600 пікселів) з передачею даних по двох каналах.

Портативний комп’ютер Inspiron 9400 посатвлдяется з процесором Intel Core Duo Processor T2400, операційною системою Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005, графічним адаптером Nvidia 256 МБ GeForce Go 7800, оперативною пам’яттю DDR2 об’ємом 1 ГБ, 8-швидкісним накопичувачем DVD+/-RW.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here