До Місяця полетить перший приватний апарат

0
68

Уряд США дало зелене світло запуску першого приватного космічного апарата на Місяць. Апарат, як передбачається, здійснить посадку на природному супутнику Землі в 2017 році. Розробкою проекту займається компанія Moon Express.


Moon Express MX-1

Експедиція триватиме два тижні. В рамках місії на Місяць буде відправлений невеликий модуль розміром з валізу. Він буде мати кілька камер і передавач для відправки зібраних даних на Землю.

Апарат буде називатися MX-1. Він буде запущений легкої ракетою-носієм Electron, яка також розробляється приватною компанією Rocket Lab. Двигун цієї ракети буде надрукований на 3D принтері.

В уряді США заявляють, що запуск апарату компанії Moon Express стане першою ластівкою в області приватних запусків на Місяць. Кілька років тому NASA взяло курс на залучення приватного капіталу для дослідження космосу. Перші плоди вже є. В даний час ряд приватних американських компаній, зокрема Spacex, активно займаються розробкою ракет-носіїв для виведення космічних апаратів на орбіту. У майбутньому планується також використовувати приватний капітал для запуску місій до астероїдів і боротьби з космічним сміттям.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here