Epson Stylus Photo R340 – шестиколірний фотопринтер формату А4

0
73

Новий фотопринтер Epson Stylus Photo R340 має шестицветной системою друку. Створений для фотоэнтузиастов цифрової фотографії, принтер має великий екран діагоналлю 6 см (2,4 дюйма) для перегляду, вибору і кадрування фотографій перед друком. За допомогою екрана можна також відредагувати фотографію в автономному режимі: встановити контрастність, яскравість, різкість і насиченість зображення, вибрати фільтри (чорно-білий друк, сепія) або встановити режим автоматичної корекції кольорів. Роздруковувати фотографії без комп’ютера можна з усіх типів карт пам’яті, цифрових камер за PictBridge або USB Direct Print, з мобільних телефонів-через Bluetooth, а також сумісних з зовнішніх USB-накопичувачів.


Epson Stylus Photo R340 – шестиколірний фотопринтер формату А4

Друкуюча головка Epson Micro Piezo забезпечує оптимізоване дозвіл до 5760×1440 dpi, а мінімальний розмір краплі всього в 3 піколітри дозволяє передавати найдрібніші деталі і колірні переходи. Крім того, технологія печатки краплями перемінного розміру збільшує швидкість роботи принтера. Так, для отримання фотографій високої якості розміром 10×15 см в режимі фотодруку, встановленим за замовчуванням, знадобиться менше 1 хвилини. Крім формату 10х15, можливо надрукувати зображення і фотографії формату 13х18 см або А4 як через комп’ютер, так і безпосередньо (в автономному режимі).

У Epson Stylus Photo R340, як і в інших фотопринтерах Epson, використовуються роздільні картриджі, які значно знижують собівартість друку.
Принтер підтримує друк безпосередньо на поверхні CD/DVD дисків.

Функція доступна як в автономному режимі (вибір макета і фотографій для друку проводиться за допомогою РК-екрана і карти пам’яті), а також через комп’ютер. Макет диска можна створити з допомогою спеціального програмного забезпечення Epson Print CD, яке входить в комплект поставки.

Для тих, хто не вміє користуватися редакторськими програмами і не знає, як поліпшити якість вихідного файлу, в принтері передбачена функція автокорекції PhotoEnhance. Вона автоматично визначає, що зображено на фотографії (портрет або пейзаж), та у відповідності з цими даними налаштовує кольори, яскравість і різкість зображення, що забезпечує отримання фотографій чудової якості. Наприклад, якщо зображення визначається як «портрет», PhotoEnhance зробить відтінки шкіри яскравіше, а контрастні переходи більш плавними. Коли зображення визначається як «пейзаж», контрастність буде більш сильна, що виділить деталі і фактуру, а кольори – більш насиченими.

В комплект поставки принтера Epson Stylus Photo R340 входить програмне забезпечення Epson Creativity Suite, яке дозволяє переглядати і редагувати фотографії на екрані попереднього перегляду розміром 6 см і отримати доступ до різних програм програмного забезпечення для того, щоб встановити потрібні параметри друку фотографії, додати рамочки, а також прикріпити зображення в електронних листів або викласти їх на веб-сторінки.
Рекомендована ціна принтера – $315.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here