Epson випустив професійні принтери для друку фотографій

0
26

Компанія Epson оголосила про початок поставок нових широкоформатних принтерів серії Stylus Pro — Epson Stylus Pro 7800 і 9800.


Epson випустив професійні принтери для друку фотографій

Головна особливість принтерів модельного ряду – застосування нових пігментних чорнила Epson UltraChrome K3, розроблених для високоякісної друку фотозображень. Нові чорнила – це 8 кольорів: традиційні для поліграфії чорний, жовтий, пурпурний і голубий; стали вже звичними для принтерів Stylus Photo світло-пурпурний світло-блакитний; а також 2 нейтральні кольори: сірий і світло-сірий.

Особливу увагу при розробці нових чорнил приділялася можливості отримувати чорно-білі фотографії більш високого, ніж в традиційному аналоговому процесі якості. Використання чорнил 3 нейтральних кольорів (чорний, сірий і світло-сірий) забезпечує точну передачу нейтральних відтінків у всьому діапазоні щільності. Для того, щоб підтримати можливості нових чорнил при друку чорно-білих фотографій, драйвер принтера запроваджено спеціальний режим Advanced B&W photo. У цьому режимі користувач може легко використовувати такі ефекти, як зміна щільності зображення і тонування фотографії.

Нові чорнила забезпечують більший колірний обхват, рівномірний глянець при друку на матеріалах з полімерним покриттям і поліпшену стійкість до механічних впливів. Як і попереднє покоління пігментних чорнила Epson UltraChrome K3 володіють великою світлостійкістю – очікуваний час життя відбитка становить понад 75 років для кольорового зображення і більш 100 років – для чорно-білого .

У всіх принтерах лінійки використовується унікальна друкуюча головка Epson Micro Piezo, здатна друкувати з роздільною здатністю до 2880х1440 dpi краплями об’ємом від 3,5 піколітрів. Кожен з восьми каналів друкуючої головки складається з 180 дюз, що поряд з технологією друку краплями змінного розміру забезпечує високу швидкість друку.

Epson Stylus Pro 7800 і Epson Stylus Pro 9800 – широкоформатні принтери, які замінять завоювали популярність моделі Epson Stylus Pro 7600 і Stylus Pro 9800. Максимальна ширина друку на даних моделях – 61 см (24″) і 111.8 см (44″). Швидкість друку нових принтерів у фоторежимі (720х720 dpi) – близько 3 кв. м/год. Картриджі об’ємом 220 мл забезпечують невисоку вартість друку.

Рекомендована роздрібна ціна моделі Epson Stylus Pro 7800 – $3650; Epson Stylus Pro 9800 – $8000.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here