FL400: новий МР3-плеєр від Mpio

0
108

Слідом за МР3-плеєром Mpio FL300/350, компанія Mpio представила нове цифрове пристрій FL400.
Розміри апарату – 4,6 см в довжину, вага – 25,5 грамів.
Об’єм пам’яті до 2 ГБ.
FL400 підтримує всі основні формати аудіо – MP3, WMA, ASF і OGG. Крім цього, у число функцій нового плеєра входять FM-тюнер, можливість запису радіо/голосу і запису через високошвидкісний інтерфейс USB 2.0.
Плеєр володіє такими важливими музичними характеристиками, як сім режимів еквалайзера і функція поліпшення якості звуку Spatializer 3D Sound.
Металевий хромований корпус MPIO FL400 виконаний в чорному кольорі, з яким ефектно контрастує інверсійний білий РК-дисплей.
Навушники володіють потужністю 15 мВт. Вони сконструйовані таким чином, що одночасно служать в якості ремінця для носіння плеєра на шиї, що дозволяє слухати музику, займаючись улюбленою справою.
Завдяки вбудованому літій-полімерному акумулятору плеєр легко заряджається через USB-порт комп’ютера : двох годин зарядки вистачає до 9 годин безперервної роботи плеєра. Є вбудований будильник.
На російському ринку продукцію Mpio представляє компанія «АЛИОН». Нова модель надійде в роздрібний продаж вже в кінці квітня 2006 р. FL400 випускається в трьох модифікаціях: з об’ємом пам’яті 512 МБ, 1 ГБ та 2 ГБ. Поки на російському ринку будуть представлені дві з них – 512 МБ і 1 ГБ. Орієнтовна роздрібна вартість моделей складе відповідно $130 і $165.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here