Florence c Viiv вийдуть на ринок

0
124

Чотири виробника — TCL (друга за розміром компанія з виробництва електроніки в Китаї), Alienware, Winbook і Medion — почнуть поставляти продукцію, в основі якої лежить інноваційний дизайн Florence технологія Intel Viiv. Скоро до цієї четвірки приєднаються і інші компанії.


Florence c Viiv вийдуть на ринок

Згідно маркетинговим дослідженням Intel, платформа Florence може виявитися популярна серед чоловіків у віці 28 – 40 років та жінок у віці 25 – 36 років.

Florence була розроблена підрозділом Mobile Platform Group (MPG) як інноваційний ПК, здатний продемонструвати новітні технології Intel. У 2004 році Florence завоювала золоту медаль на конкурсі Industrial Design Excellence Awards.

Платформа Florence, що нагадує рідкокристалічний монітор товщиною всього один дюйм, є повноцінним центром цифрових розваг і повнофункціональним ПК.

Florence розроблена для цифрових розваг і має 17-дюймовий монітор, додатково вбудований ТБ-тюнер, пульт дистанційного управління, а її бездротова клавіатура без праці забирається в корпус. Платформа Florence побудована на базі технології Intel Viiv і тому дозволяє записувати телепередачі, скачувати з Інтернету і відтворювати фільми і музику, грати в онлайн-ігри, а також мати доступ до розважальних ресурсів.

Florence забезпечує продуктивність комп’ютерів класу high-end, тому користувачі зможуть легко перейти від перегляду фільмів до більш традиційних завдань: відвідування веб-сторінок, роботи з електронними таблицями або перевірці електронної пошти.

Оскільки Florence — гібрид звичайного ПК та пристрої для цифрових розваг, користувач отримує в своє розпорядження такі функції, яких немає у звичайних ПК. Наприклад, з допомогою вбудованої відеокамери можна спілкуватися у відеочаті, поки створюються списки для відтворення музичних композицій, або дивитися телепередачі і одночасно підтримувати розмову по IP-телефону за допомогою вбудованого мікрофона.

Florence як ринковий продукт продовжує розвиватися. Наприклад, деякі майбутні версії цієї платформи будуть мати монітори з діагоналлю 19 і 23 дюйма, у зв’язку з чим виробники звернулися до Intel за допомогою в розробці інтерфейсу для бездротового доступу Florence до кабельному та супутниковому телебаченню.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here