Fly SL300m: слайдер з ліхтариком і 1,3-мегапіксельною камерою

0
36

Британська компанія Meridian Telecom вивела на російський ринок новий слайдер SL300m.

При вазі 90 грамів Fly SL300m володіє великим TFT-дисплеєм (176×220 пікселів) з 262 тис. кольорів. Для меломанів телефон оснащений 64-тональною поліфонією, MP3-плеєром, читають також WAV і MIDI-файли. Диктофон SL300m може записувати Вашу розмову з абонентом в режимі реального часу.

Для любителів зображень апарат оснащений 1,3-мегапіксельною фотокамерою з можливістю високоякісного запису і відмінної якості трансляції відео (формати MPEG-4 і 3GP). Дозвіл фотографій 1280х1024 пікселів. Камера оснащена спалахом, яка перемикається на режим ліхтарика одним натисканням клавіші.

SL300m надає сучасні можливості комунікацій: інфрачервоний порт, мобільний інтернет за протоколом WAP, а також вихід у всесвітню мережу за допомогою GPRS. Доступні всі відомі формати повідомлень: SMS, MMS, EMS.

Комплектується апарат CD з програмним забезпеченням, стереонаушниками, а також USB-кабелем, по якому можна здійснювати зарядку телефон від комп’ютера.

Щоб власник міг повноцінно використовувати численні функції свого нового телефону, SL300m оснащений не тільки 60 МБ вбудованої пам’яті, але і портом для зовнішньої пам’яті. Купивши флеш-карту Micro-SD (T-flash), можна підключити телефон до комп’ютера в якості накопичувача даних.
Вартість моделі – близько 7 тис. рублів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here