Франція представила проект фрегата нового покоління

0
79

Французька оборонна компанія DCNS представила проект фрегата нового покоління. За словами представників компанії, корабель буде орієнтований, в першу чергу, на зовнішній ринок. Фрегат середнього класу займе нішу між багатоцільовими фрегатами FREMM і корветами GOWIND. Водотоннажність нового фрегата BELH@RRA складе 4 тис. т.

Випуск такого корабля, за словами представників DCNS, пов’язаний з потребами ВМС мати у своєму складі відносно невеликі фрегати, які можна було б використовувати і для далеких походів, та для операцій поруч з узбережжям. Корабель зможе діяти як поодинці, так і в складі групи.

DCNS

Новий фрегат призначений для боротьби з підводними човнами і повітряними цілями. Корабель буде мати радар з АФАР Thales Sea Fire, гідролокатор CAPTAS-4, зенітні ракети ASTER 30, протикорабельні ракети Exocet, протичовнові торпеди MU-90, 76-міліметрову артустановку.

Фрегат отримає дизельну силову установку потужністю 43,5 тис. л. с. Максимальна швидкість корабля складе 27 вузлів. Дальність плавання фрегата – 8 тис. км

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here