Fujitsu Siemens представила ноутбук для керівників

0
75

На виставці Geneva Motor Show компанія Fujitsu Siemens Computers представила новий ноутбук Lifebook Q2010. Цей ноутбук спеціально створений для керівників.


Fujitsu Siemens представила ноутбук для керівників

Компанія Fujitsu Siemens Computers стала одним з перших великих виробників, які оголосили про випуск продукції з інтеграцією технології UMTS, що забезпечує можливість телефонного зв’язку і передачі даних в будь-який час в будь-якому місці. Компактний ноутбук Lifebook Q2010 важить всього 1 кг має товщину 20 мм і відповідає за розмірами аркуша формату A4. У конструкції використовуються титанові з’єднання, магнієвий корпус і оздоблення чорним лаком.

РК-дисплей має діагональ 12,1-дюймів. Існує інтеграція WLAN і Bluetooth, підтримка VoIP (IP-телефонії) з вбудованими направленими мікрофонами.

Ноутбук побудований на базі технології Intel Centrino для мобільних ПК. Процесор – Core ULV (наднизьке енергоспоживання), набір мікросхем Intel 945GMS.

Акумулятор з шістьма осередками забезпечує до 8 годин автономної роботи. Безпека забезпечується завдяки вбудованому сенсору відбитків пальців, програмного забезпечення SmartCase Logon+ і модуля TPM 1.2.

Нові ноутбуки Lifebook Q2010 будуть вироблятись в обмеженій кількості. Їх продаж розпочнеться у 2 кварталі 2006 року.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here