Fujitsu Siemens випустила два продуктивних ноутбука

0
79

Компанія Fujitsu Siemens Computers представила в Росії нові ноутбуки – Lifebook E 8210 та Lifebook S 7110. Обидва ноутбука підтримують технологію Intel Centrino Duo для мобільних ПК.

Ці пристрої дозволяють користувачам підключатися до корпоративної мережі, запускати офісні програми та отримувати доступ до спільно використовуваних пристроїв зберігання даних через захищені віртуальні приватні мережі, і одночасно відправляти і отримувати електронні листи з об’ємними додатками. Більше того, є можливість переглядати внутрішньокорпоративний інтранет і світовий інтернет, а також обмінюватися текстовими повідомленнями і використовувати засоби оперативної пересилання повідомлень. Висока швидкість і якість цього сервісу також дозволяє використовувати для IP-телефонії та відео-конференц-зв’язку.

Нова технологія Intel Centrino Duo для мобільних ПК забезпечує значне збільшення продуктивності (більше ніж на 70%) при енергоспоживанні, зменшеному на 28% в порівнянні з попереднім поколінням технологій.

Універсальні ноутбуки на базі технології Intel Centrino Duo для мобільних ПК мають поліпшену підтримку тривимірної графіки (в два рази більш продуктивну графічну підсистему, ніж у рішеннях попередніх поколінь), а також підтримують технологію HDTV-телебачення високої чіткості. Технологія Intel® High Definition Audio підтримує 7.1-канальний звук Dolby Digital.

Ноутбук Lifebook S7110 – це професійний ноутбук, який має 14,1-дюймовий екран, модульну конструкцію і повнорозмірну клавіатуру.

Ноутбук Lifebook E8210 на базі двоядерних процесорів Intel Core Duo створений для ресурсномістких бізнес-додатків, таких як управління відносинами з клієнтами, планування роботи організації і навіть обробка зображень і розробка програм. Цей легкий високопродуктивний ноутбук забезпечує високошвидкісну бездротову зв’язок за допомогою вбудованої підтримки стандарту UMTS (поставляється додатково). Висока якість зображення досягається за рахунок широкоекранного 15,4-дюймового монітора WSXGA+ і кращою в своєму класі продуктивності при роботі з графікою ATI. Надійний корпус з кришкою з магнію, новітні технології захисту інформації та акумулятори із збільшеним часом автономної роботи забезпечать збереження важливих даних.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here