Gateway анонсувала легкий продуктивний ноутбук

0
71

Компанія Gateway продемонструвала новий легкий продуктивний ноутбук M255-E, надає чудовий баланс у забезпеченні продуктивності і мобільності. Система підтримує WiFi, інтегрований Bluetooth, встановлений оптичний накопичувач і 14,1 дюймовий широкоформатний екран.

Новий Gateway M255-E використовує Intel Centrino Duo Mobile технологію та двоядерний процесор Intel Core Duo. Легкий комп’ютер, що важить лише 2,3 кг. забезпечує тривалість роботи від батареї до 9 годин при використанні одночасно батареї великої ємності і модульної батареї.

У модульний роз’єм користувач може ставити DVD-R/RW або будь-який інший оптичний накопичувач, 6-отсеечную модульну батарею, дисковод гнучких дисків, другий жорсткий диск, або залишити порожнім для зменшення ваги ноутбука. Інші сучасні можливості ноутбука, такі як установка швидких жорстких дисків SATA і двоканальної пам’яті DDR2 забезпечує ще більшу продуктивність системи. Для підвищення безпеки зберігання даних в ноутбуці встановлюється Smart Card reader, а також використовується комплексне рішення по забезпеченню безпеки GatewayShield. M255-E доступний за ціною від $1,4 тис.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here