Гігантський автобус TEB-1 вперше вийшов на випробування

0
91

У Китаї пройшло перше дорожнє випробування гігантського автобуса TEB-1. Автобус був випробуваний у місті Циньхуандао в провінції Хебей на північному сході країни.

TEB-1 піднятий над поверхнею на висоту близько 2 метрів. Це дозволяє йому проїжджати над знаходяться внизу автомобілями. Завдяки своїй великій ширині, що становить 7,6 метра, він здатний обігнати машини, що їдуть по двох смугах. Довжина автобуса сягає 22 метри. За раз він здатний перевезти до 300 пасажирів, замінюючи таким чином 30 традиційних автобусів. Існує можливість об’єднати чотири таких автобуса в один склад. Тоді він зможе перевозити близько 1,2 тис. осіб. В автобусі передбачені місця як для тих, так і стоячих пасажирів. Працює TEB-1 на електриці.

Вперше модель автобуса була представлена на виставці високих технологій в Пекіні в травні цього року. На початку липня була продемонстрована повнорозмірна модель автобуса.

TEB-1 зможе розвивати швидкість до 60 км/год, рухаючись по розташованих по краях дороги рейках. Перевага нового автобуса в тому, що він не заважає руху автотранспорту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here