Imation розробила найменший зовнішній вінчестер

0
90

Компанія Imation оголосила про випуск самого маленького у світі жорсткого диска “Imation Micro Hard Drive”. Диск Imation Micro Hard Drive забезпечений вбудованим кабелем USB, за допомогою якого диск можна носити на ремені або портфелі.


Imation розробила найменший зовнішній вінчестер

Модель надійде в продаж в країнах Європи, починаючи з лютого 2006 року. Цей накопичувач даних ємністю 4 ГБ дозволить обмінюватися файлами завдяки високошвидкісному інтерфейсу, а також здатності передавати файли на платформи ПК, Mac і Linux. Мікро-диск важить близько тридцяти грамів, і укладено в ударостійкий металевий корпус. Всередині пристрою розміщений рекордсмен книги Рекордів Гіннеса 2005 – самий маленький жорсткий диск, винахід компанії Toshiba розміром менше одного дюйма в діаметрі.

0,85-дюймовий жорсткий диск компанії Toshiba – це перший диск, який має многогигабайтной ємністю при габаритах менше одного дюйма.

Програма синхронізації і шифрування файлів Imation Security Manager для платформ Windows і Mac дозволяє створювати безліч резервних копій різних версій файлів у фоновому режимі і автоматично синхронізує копії, дозволяючи при необхідності звернутися до проміжних версій. Програма також запобігає несанкціонований доступ, блокуючи файли за допомогою 128-бітного протоколу шифрування. Вартість микродиска Micro Hard Drive складає ?170.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here