iRiver готує до випуску нові моделі

0
72

Компанія iRiver оголосила про свій намір випустити в межах своєї post-MP3-стратегії декілька багатофункціональних портативних пристроїв нового покоління. Дебют iRiver V10, G10, G20 і W10 (тимчасові назви моделей) відбувся на найбільшій європейській виставці CeBIT 2006. Масове виробництво чотирьох мультимедійних девайсів компанія планує почати в 2 половині поточного року.

iRiver V10 – ультратонкий портативний мультимедійний плеєр (PMP). V10 розроблений з використанням технології цифрового мультимедійного мовлення DMB (Digital Multimedia Broadcasting). Плеєр відтворює аудіо і відео. При товщині всього в 10.3 мм пристрій має 3-дюймовий TFT РК-дисплей, обсяг пам’яті 4 ГБ.

iRiver G10 – ігрова консоль-слайдер (раніше вже була анонсована вендором) підтримує високошвидкісну технологію передачі даних-WiBro (Wireless Broadband), за допомогою якої користувачі можуть завантажувати або передавати файли, не підключаючись до комп’ютера, і вступати в гру з іншими учасниками на відстані. G10 оснащений 6 ГБ пам’яті, 4-дюймовий TFT РК-екраном і 3D-прискорювачем для відтворення тривимірної графіки. Дисплей ігрового девайса має високий дозвіл (800×480) і відображає 260 тис. кольорів. Консоль підтримує всі основні музичні формати, а також функції перегляду зображень і відео.

iRiver G20 являє собою універсальну версію ігрового пристрою G10. Підтримує WiBro-з’єднання, відтворює аудіо і відео. Консоль представлена у вигляді слайдера з 4х-дюймовим TFT РК-дисплеєм, QWERTY-клавіатурою і HTML-браузером для зручного використання Інтернет та електронної пошти. iRiver G20 має 6 ГБ пам’яті.

iRiver W10 своєю концепцією схожий на tablet PC. Пристрій підтримує технологію WiBro, що забезпечує інтернет-з’єднання, навіть якщо користувач знаходиться в русі. iRiver W10 має 60 ГБ HDD, 5-дюймовий TFT РК-дисплей і клавіатуру QWERTY. Відтворює аудіо і відео.

У зв’язку з тим, що iRiver V10, G10, G20, W10 все ще знаходяться в стадії розробки, то їх дизайн і специфікації можуть бути змінені виробником.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here