iRiver T10 одягнуть в чорне

0
25

Компанія IRR, що відповідає за маркетингову політику і розвиток продажів на російському ринку продукції iRiver, оголосила про розширення вже відомої в Росії іміджевої лінійки iRiver T10. Наприкінці квітня 2006 року на російський ринок надійде нова 2-гігабайтна модель T10 в чорному кольорі.

Нова модель яскравого флеш-плеєра iRiver нічим принципово не відрізняється від інших представників серії Т10, крім незвичайного колірного рішення і збільшеного до 2 ГБ об’єму пам’яті. Корпус витриманий у формі «легендарної» призми iRiver, але злегка зігнутої і з металевим карабіном біля основи для кріплення до рюкзака, джинсів або носіння в якості кулона на шиї. До справжнього моменту на російському ринку плеєри серії Т10 були представлені трьома колірними рішеннями, строго відповідають певному об’ємом флеш-пам’яті: зелений лайм – 256 МБ, вишнево-червоний – 512 МБ, жовто-оранжевий – 1 ГБ. У квітні росіянам стане доступний четвертий варіант – чорний Т10 з 2 ГБ пам’яті.

Серія Т10 підтримує всі основні музичні формати: MP3, WMA, ASF, OGG Vorbis. Плеєр оснащений 1-дюймовим рідкокристалічним екраном. Дисплей відтворює 65 тис. кольорів і зображення у форматі BMP. У цій лінійці реалізовані 1 користувальницький та 10 режимів еквалайзера, спеціальні ефекти 3D-звуку і установки SRS (WOW), TruBass. Плеєр приймає сигнал радіостанцій по всій FM-смузі (87,5 МГц – 108 МГц). Діапазон відтворюваних частот становить від 20 до 20 тис. Гц, відношення сигнал/шум 90 дБ, максимальна вихідна потужність 15 мВт на канал. Пристрої серії T10 підтримують ID3-теги, мають багатомовний інтерфейс (40 мов), годинник з таймером, будильник і диктофон.

Час безперервної роботи плеєра – 53 години від однієї батареї. Обмін даними Т10 з комп’ютером здійснюється через USB-порт за допомогою високошвидкісного стандарту передачі даних USB 2.0. iRiver гарантує сумісність аудіопристрої з Microsoft Windows і Mac OS.
Розміри моделі iRiver T10 – 85.8 х 40.8 х 29.4 мм Вага – 49 грамів (без батареї).

Продажу iRiver T10 планується почати в кінці квітня 2006 року за ціною від $250.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here