JVC анонсувала авторесивер з вбудованим екраном

0
50

Компанія JVC представила на російському ринку KD-AVX2 – ресивер формату 1-DIN з вбудованим широкоформатним 3,5-дюймовим дисплеєм.
Передня панель і багатофункціональний TFT-монітор об’єднані в одному пристрої. Монітор розташований в центрі і може використовуватися в різних режимах. Відеофайли у форматі DivX KD-AVX2 може відтворювати відеофайли у форматі DivX, створені на комп’ютері.

KD-AVX2 відтворює відеофайли форматів MPEG1 і MPEG2, записані на DVD-диск або CD-диск.
KD-AVX2 має функцію Dual Zone, що дозволяє пасажирам на задньому сидінні дивитися DVD-відео, в той час як на передньому сидінні можна слухати радіопередачі.

На відміну від звичайних технологій компанії JVC вдалося створити «віртуальні відбиття від стін», що сприймаються як приходять в навушники зовні і створюють ефект реального навколишнього звучання у великій кімнаті. З цією функцією можна використовувати будь-які навушники.

Тюнер HS-IV відрізняє ще більша чутливість, що досягається використанням трьох смуг проміжних частот (широкої, середньої і вузької). Також використаний пригнічувач амплітудного маніпуляційного шуму та розширені фільтри проміжної частоти, що допомагає уникнути впливу спотворень, викликаних інтерференційними перешкодами від сусідніх радіостанцій.

У доповнення до можливості перегляду кінофільмів і телепередач цей багатофункціональний 3,5-дюймовий можна використовувати для установки значень параметрів еквалайзера, балансу, рівня та інших параметрів, а також для управління всім блоком.
Вихідна потужність системи становить 50 Вт x 4 (макс.)

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here