JVC представила нові домашні кінотеатри

0
74

Компанія JVC представила нову серію цифрових домашніх кінотеатрів стандарту DVD. Нова серія кінотеатрів включає в себе функцію USB Host, що дозволяє працювати з музикою, відео, файлами з фотографіями шляхом підключення цифрового аудіоплеєра або іншого пристрою-носія з интерефейсом USB до екрану, на якому відображається текстова інформація. У систему домашнього кінотеатру входить 5.1-канальний цифровий підсилювач, який поєднує в собі потужний звук, невеликі розміри і низький рівень споживання енергії.

Система сумісна з форматами DVD-Video, WMA, MP3, MPEG-4 і DivX Ultra, а також відображає нерухомі цифрові зображення JPEG файли, записані на DVD дисках великої місткості. Новий режим Стадіон забезпечує оптимальний багатоканальний навколишній звук під час трансляції спортивних програм по телевізору. В комплект акустичної системи входять підлогові колонки з регулюванням висоти; колонки з кріпленням до стіни і 3-смугові фронтальні колонки.

Однією з характерних особливостей нової серії домашніх кінотеатрів є функція USB Host, яка дозволяє розширити кількість джерел для аудіо-відео розваг.

Моделі TH-P7 і TH-P5 характеризуються прогресивною розгорткою. До того ж, в процесі презаписи фільмів на DVD вихід цифровий прямий прогресивної розгортки подає оригінальні дані без конвертації, тому немає втрати якості.

Центральний елемент системи включає 5.1-канальний повний цифровий підсилювач невеликого розміру, з потужністю звуку 360 Вт (RMS) і низьким рівнем споживання енергії.

Система домашнього кінотеатру подає багатоканальний звук з різних стерео джерел допомогою декодера Dolby Pro Logic II (режими Фільм і Музика) і режиму полноканального стереозвучания All Channel Stereo.
У список відтворюваних форматів включений DivX Ultra, характерною рисою якого є інтерактивне відео меню (для спрощеної навігації по сценах), мульти-мовні субтитри, чергуються аудіо треки, відео теги і пункти голів – так само як і формати відтворення DVD Video. WMA, MP3, JPEG, файли MPEG-4, записані на CD-R/RW і DVD-R/RW, DVD і CD дисках.

Тонкі фронтальні/оточуючі колонки з дерев’яним корпусом подають теплий звук. Є три способи встановлення колонок: на підлозі з регульованою висотою, на столі з половинною заввишки, кріплення на стіну.

3-смугова фронтальна колонка створює динамічне, реалістичне звукове поле, розділяючи джерела звуку: фільм або ж стереомузыка. Елементи системи виконані з акцентом на якості звуку і включають 11.5-см великі конусні високочастотні гучномовці, які подають чистий звук навіть на високих тонах, в той час як дерев’яний корпус забезпечує м’якість і натуральність звуку. Всі колонки системи можуть бути прикріплені до стіни.

Компактні сателітні колонки моделі TH-P3 також можуть бути прикріплені до стіни. Низькочастотний гучномовець витонченого, «тонкого» дизайну.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here