«Калашников» показав легкий малогабаритний автомат

0
89

Концерн «Калашников» в рамках Міжнародного військово-технічного форуму «Армія – 2016» представив прототип 5,45-мм малогабаритного автомата (МА), вага якого без магазину не перевищує 2,5 кг.

МА призначений в якості зброї самооборони для розрахунків бойової техніки, а також як легкий і маневрене зброю для спецпідрозділів. Довжина автомата зі складеним прикладом не перевищує 50 см, що на 20 см менше довжини штатного АК-74М.

На відміну від автоматів Калашникова малогабаритний автомат має «перевернуту» компонування з компактною ствольною коробкою П-образного перетину, в якій у «підвішеному» стані розташовується затворна група. Завдяки такій конструкції забезпечена можливість швидкого встановлення будь-яких сучасних прицільних пристосувань, а також гарантується збереження пристрілки прицілу після розбирання і складання зброї.

Автоматика зброї використовує газовий поршень з коротким ходом. Знизу до ствольної коробки шарнірно приєднується коробка ударно-спускового механізму, виконана з цільного пластику з приймачем магазинів, пістолетною рукояткою і спусковою скобою.

Органи управління зброєю двосторонні, на верхній поверхні стовбурної коробки виконана напрямна типу Пикатинни для встановлення сучасних прицільних комплексів. Пластиковий телескопічний (регульований) приклад складається вбік, на праву сторону зброї. Автомат може комплектуватися швидкознімним тактичним глушником.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here