Лінійка Mitac Mio поповнилася новими моделями

0
76

Компанія Версія, дистрибутор портативних кишенькових комп’ютерів Mitac Mio в Україні, представив нову лінійку КПК з GPS приймачем.
Mitac MIO 169 – один з перших КПК з вбудованим GPS-приймачем, дизайн якого розроблений з урахуванням горизонтальній орієнтації екрану. З одного боку, це дозволяє вивести більшу ділянку карти, з іншого, такий варіант більш зручний в якості бортового навігатора. Даний надолонник оснащений більш потужним процесором Intel XScale 255 з частотою 400 Мгц і працює на оновленій версії ОС WM2003 SE. GPS-приймач на чіпсеті Star III дозволяє використовувати спеціальні навігаційні програми, які точно вкажуть ваше місце розташування і допоможуть знайти правильний маршрут на місцевості.
КПК має кольоровий TFT трансфлективний екран, який відображає 65536 кольорів і має дозвіл 240×320. Оперативна пам’ять містить 64 МБ ПЗУ 32 MB (Flash ROM), а також є слот розширення 1 – SD(SDIO)/MMC. З’єднання в периферійними пристроями через USB або інфрачервоний порт. Вбудована батарея Lithium Ion Polymer 1350 mAh забезпечує 12 годин безперервної роботу пристрою. Прилад має розміри 125,6×79,5×24,2 мм і вага 170 р. Якщо КПК знаходиться в зоні слабкого покриття сигналом можливе підключення зовнішньої антени.
Новий КПК Mio 180 має стандартний вертикальний дизайн і працює на операційній системі Windows Mobile 2003. Життєдіяльність пристрою забезпечує процесор Intel Bulverde PXA270 з частотою 312 МГц. Кишеньковий комп’ютер має 65-й тисячний QVGA дисплей TFT LCD 3.5 дюймів), пам’ять 64 Мб ПЗУ (ROM) і 64 Мб ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті (RAM), слот для карт SD / MMC / SDIO і літій-іонну батарею ємністю 1350 mAh.
Чіпсет GPS SiRFStar III, яким оснащений Mio 180, дозволяє підтримувати до 20 каналів GPS одночасно. При роботі з картками є можливість використовувати як вертикальну, так і горизонтальну орієнтацію екрану, що дозволяє задовольнити будь-які смаки користувачів. Також Mio 180 має інфрачервоним портом і портом USB 1.1.
Mitac Mio A201 – доступне GPS-рішення на базі самого актуального чіпа SiRF Star III, повністю готовий до установки в автомобіль. Для монтажу в комплекті Mitac Mio A201 є все необхідне: від автотримача до зарядника від бортової системи машини. Що стосується GPS-можливостей Mitac Mio A201, то вбудований приймач забезпечує відмінну зв’язок із супутниками практично в будь-яких умовах.
Всі КПК забезпечуються повним комплектом обв’язки для використання як у бізнес-варіанті, так і для відпочинку і розваг, в походах і в автомобільних поїздках.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here