Logitech анонсував нову версію цифрової ручки

0
44

На виставці CeBIT компанія Logitech представила нову версію цифрової ручки Logitech io 2 Digital Pen. Ця модель дозволяє миттєво конвертувати рукописні записи в цифровий формат, забезпечуючи поліпшені можливості розпізнавання рукописного тексту і пропонуючи нові символьні скорочення, які допомагають перетворювати записи в документи Microsoft Word.

Вдосконалене програмне забезпечення для розпізнавання рукописних записів, яке використовується в цифровій ручці Logitech i o 2 Digital Pen, “вивчає” лексикон користувача і його/її індивідуальний почерк, що дозволяє забезпечити більш точне конвертація рукописних записів в цифровий формат.

Завдяки такій функції, як Logitech ioTags, цифрова ручка дає можливість поліпшити ефективність роботи користувача, дозволяючи пересилати фрагменти своїх рукописних записів безпосередньо в додатки для електронної пошти або записи календаря з допомогою символьних скорочень. Функція Logitech ioTags була вперше представлена у вересні минулого року; в даний час, вона дозволяє безпосередньо пов’язувати цифрову ручку і документи Microsoft Word. Коли ручка встановлюється у тримачі, вибрані записи відображаються на екрані, показуючи в окремих вікнах і самі рукописні записи, і автоматично перетворений текст у цифровому форматі.

Користувачам досить натиснути одну-єдину кнопку, щоб текст був перенесений в документ Word, або вони можуть спочатку відредагувати текст, порівнюючи його на екрані з своїми рукописними записами. При використанні цифрової ручки i o 2 Digital Pen користувач у будь-який момент може повернутися до зображень своїх оригінальних рукописних записів, оскільки ці зображення автоматично зберігаються при установці ручки в утримувач.

Оновлене ПЗ Logitech спрощує процес персоніфікації словника користувача і додавати у словник нових слів, використовуваних програмою розпізнавання рукописних записів при конвертуванні в цифровий формат. При налаштуванні програмного забезпечення ручка i o 2 виконує пошук по базі контактів користувача в Microsoft Outlook або Lotus Notes і автоматично додає ці імена в словник Logitech i o 2. Коли при розпізнаванні будуть зустрічатися ці імена, вони буде коректно конвертуватися з рукописних записів в цифровий текстовий формат. Для подальшої адаптації персонального словника користувача програмне забезпечення ручки i o 2 періодично перевіряє індивідуальні словники з усіх додатків Microsoft Office. Завдяки цьому гарантується, що визначені користувачем слова, акроніми та терміни будуть конвертуватися більш точно. При регулярному використанні ПЗ Logitech i o 2 видає користувачеві підказки для додавання нових слів у словник i o 2, якщо зустрічаються нерозпізнані слова, що сприяє безперервному підвищенню ефективності роботи цифрової ручки.

Функція Logitech ioTags (використання тегів) надає користувачам цифрової ручки i o 2 Digital Pen можливість автоматизувати свою роботу, пересилаючи фрагменти рукописних записів, коли ручка встановлена в тримачі. Категорії ioTags включають наступні теги: записи календаря, нові завдання, e-mail і звичайний текст. Що призначити дія тега ioTag при виконанні записів, користувачеві досить просто намалювати відповідний символ, що вказує на тип зв’язку, де в якості символу використовується певна прописна буква, обведена в гурток. Наприклад, буква T, обведена в гурток, означає нову задачу. Коли ручка буде встановлена в тримачі, в Microsoft Outlook або Lotus Notes відкриється вікно нової задачі, і в цю задачу автоматично буде перенесений текст запису. Буква W, обведена в гурток, дає команду використовувати інтерфейс з розділеними вікнами, за допомогою якого користувачі можуть пересилати перетворений текст в документ Microsoft Word.

Цифрова ручка Logitech i o 2 Digital Pen має нове оформлення чорно-сріблястою забарвлення; ручка надійде в продаж у Європі та США на початку травня поточного року за вельми доступною роздрібною ціною ?149.99 – для Європи. Крім того, в компанії Logitech допрацювали спеціальну папір, що поставляється разом з ручкою. Компанія прибрала області колонтитулів, надавши більший простір для створення записів на кожній сторінці. Кожен вступник в продаж комплект поставляється зі стандартною записною книжкою формату A5 (14,8 см х 21,0 см).

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here