Logitech представила веб-камеру з кулястим дизайном

0
76

Компанія Logitech представила останню версію веб-камери з кулястим дизайном. Нові моделі веб-камер QuickCam Connect, QuickCam Messenger, QuickCam Chat і QuickCam Express мають розміри 45 міліметрів в ширину, що на 33% менше, ніж у попередніх моделей.


Logitech представила веб-камеру з кулястим дизайном

Чотири представлені веб-камери надійдуть у продаж по всьому світу на початку весни за рекомендованою роздрібною ціною від ?19,99 до ?39,99 – для Європи. Всі нові камери прості в установці і може працювати з більшістю сучасних програм, призначених для веб-камер. Веб-камери QuickCam Connect (в США поставляється під назвою QuickCam IM) і QuickCam Messenger мають вбудований мікрофон з технологією придушення ехо; ця технологія Logitech RightSound дозволяє здійснювати відео зв’язок з чіткою, ясною передачею звуку без ехо-ефекту.

Нові моделі веб-камер Logitech QuickCam будуть поставлятися в різноманітних колірних рішеннях; також, в деяких регіонах Logitech буде пропонувати взаємозамінні накладки, завдяки яким користувачі зможуть персоналізувати зовнішній вигляд своєю веб-камери. Крім того, ці веб-камери мають новий універсальний затискач, за допомогою якого камеру можна прикріплювати до монітора настільного ПК або ноутбука, або розміщувати на робочому столі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here