Logitech випустила бездротову музичну систему

0
68

Компанія Logitech представила систему Logitech Wireless Music System для ПК, яка може передавати цифрові аудіопотоки у будь-якому форматі з ПК на домашньої стереосистеми або на будь-яку акустичну систему. При цьому не потрібно ніяких проводів.

Logitech Wireless Music System для ПК – просте рішення, яке складається з трьох компонентів: музичного передавача з інтерфейсом USB підключення до ПК, музичний приймач, що підключається до домашньої стереосистеми або до будь мультимедійної акустичної системи з допомогою стандартного порту RCA або 3,5-мм роз’єму, а також бездротового пульта дистанційного керування. Установка системи займає всього кілька хвилин.

Система Logitech Wireless Music System для ПК призначена для все зростаючої кількості людей, які купують цифрові музичні записи або замовляють їх через музичні Інтернет-портали, такі як iTunes, Musicmatch або. Згідно з результатами останніх досліджень Parks Associates, зараз у США від 40% до 60% сімей слухають музику на домашньому ПК.

Простота системи Logitech Wireless Music System для ПК досягається завдяки бездротовій технології Logitech Music Anywhere. Приймач і передавач налаштовуються один на одного при виготовленні, тому при підключенні вони відразу готові до роботи. Щоб виключити вплив будь-яких потенційних перешкод, передбачена адаптивна стрибкоподібна перебудова частоти. Музичний передавач з інтерфейсом USB передає звукові потоки з ПК безпосередньо на приймач. Радіус його дії досягає 100 метрів. В системі Logitech Wireless Music System для ПК також є програмне забезпечення, яке дозволяє перемикатися між відтворенням музики на ПК і передачею на музичний центр, що знаходиться в іншій кімнаті.

Інфрачервоний пульт дистанційного керування, що входить в комплект поставки, дозволяє управляти музичними файлами, що зберігаються на ПК, що знаходиться в іншій кімнаті. Пульт дистанційного керування сумісний з більшістю сучасних популярних мультимедійних плеєрів, включаючи iTunes, Windows Media Player, Musicmatch, WinAmp, RealPlayer.

Logitech Wireless Music System для ПК буде доступна в США і Європі в магазинах і через Інтернет у вересні. Рекомендована роздрібна ціна в Європі становить 149,99 євро.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here