Logitech випустила бездротовий комплект для Mac

0
95

Компанія Logitech оголосила про випуск бездротового комплекту Logitech Cordless Desktop S 530 Laser for Mac, що включає в себе клавіатуру і мишу.


Logitech випустила бездротовий комплект для Mac

Бездротовий комплект Logitech Cordless Desktop S 530 Laser for Mac представляє собою доопрацювання стандартної клавіатури і миші і доповнення для таких продуктів, як Mac mini, який продається без миші і клавіатури. Клавіатура і миша володіють м’яким дизайном з сріблястими колірними відтінками, які відповідають колірним рішенням комп’ютерів Mac. Плоска клавіатура має менше 19 мм в товщину.

На клавіатурі є всі стандартні Mac-клавіші і дві вузькі панелі, за однією з лівої та правої сторін, а також 15 додаткових кнопок, які полегшують запуск мультимедійних файлів і навігацію по ним, роботу в мережі Інтернет і відкриття різноманітних документів.

Мультимедійні кнопки, розташовані з правого боку клавіатури, дозволяють одним дотиком керувати прослуховуванням музики і списками музичних файлів в плеєрі iTunes, а також запускати додаток iPhoto і пошукові засоби Mac Spotlight. Кнопки, розташовані з лівої сторони клавіатури, використовуються для запуску програми електронної пошти і зручною для прокрутки документів і веб-сторінок. Незважаючи на те, що всі ці кнопки мають передвстановлені функції, вони можуть перенастроюватися засобами програмного забезпечення Logitech Control Center, яка може працювати на комп’ютерах Mac.

П’ять перенастраиваемых кнопок на корпусі миші дозволяють управляти гучністю, а також переміщатися вперед або назад по сторінках, які переглядаються у браузері, не рухаючи при цьому саму мишу. Витончений дизайн миші відповідає природній формі правої руки.

Технології управління батареями, використовуються Logitech, забезпечують термін роботи батареї до 6 місяців як у миші, так і клавіатури. Клавіатура і миша мають зручні індикатори заряду батарей, які починають блимати приблизно за 10 днів до розряду батареї. Миша має перемикач on/off (вкл./вимк.), який дозволяє продовжити термін роботи батарей.

Бездротовий комплект Logitech Cordless Desktop S 530 Laser for Mac має міні-приймач USB, який підключається прямо до USB-порту комп’ютера Mac.

Бездротовий комплект Logitech Cordless Desktop S 530 Laser for Mac почне продаватися в Європі в березні цього року за рекомендованою роздрібною ціною ?90.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here