Logitech випустила мишку для лівшів

0
52

Компанія Logitech випустила спеціально спроектовану для лівої руки бездротову лазерну мишу Logitech MX 610 Left-Hand Laser Cordless Mouse, яка буде корисна для лівшів.


Logitech випустила мишку для лівшів

Лівостороння бездротова лазерна миша Logitech MX610 Left-Hand Laser Cordless Mouse має профільні захвати для великого пальця і мізинця, забезпечуючи природний захоплення миші лівою рукою. М’які захоплення миші допомагають зробити її більш зручною в роботі протягом тривалого періоду часу.

Ця нова, універсальна миша є “дзеркальним відображенням” бездротової лазерної миші Logitech MX610 Laser Cordless Mouse; вона має 10 кнопок, включаючи кнопки для роботи з електронною поштою та миттєвими повідомленнями, які підсвічуються при отриманні нових повідомлень в програмах Microsoft Outlook, Windows Messenger, MSN Messenger і Yahoo! Instant Messenger. Завдяки дальності бездротового зв’язку, що становить 10 метрів, користувачі можуть захопити з собою миша і відійти від комп’ютера, залишаючи для себе можливість отримання повідомлень про важливі повідомлення. Крім того, ця миша має кнопки збільшення/зменшення гучності і відключення звуку, призначені для управління відтворенням музики на ПК. Похиле коліщатко з масштабуванням дозволяє легко прокручувати сторінки вліво-вправо, вгору-вниз, а також масштабувати зображення, веб-сторінки і документи.

Завдяки лазерної технології Logitech, миша MX610 Left-Hand Laser Cordless Mouse виконує стеження більш точно і може працювати на більш різноманітних типах поверхонь, ніж звичайна оптична миша.
Лівостороння бездротова лазерна миша Logitech MX610 Left-Hand Laser Cordless Mouse використовує мікро-приймач, що підключається по USB і працює на частоті 2,4 ГГц, що зменшує можливість появи перешкод і затримок у роботі. Мікро-приймач миттєво з’єднується з мишею при підключенні до настільного ПК або ноутбука. Так як миша і приймач періодично обмінюються інформацією, ця миша може іноді піддаватися впливу радіоперешкод або відчувати перерви в роботі. В такі моменти миша перемикає радіоканал, поки не виявить частоту, на якій немає перешкод. Цей мікро-приймач дозволяє позбутися від незручностей, пов’язаних з дротяними приймачами.
Лівостороння бездротова лазерна миша Logitech MX610 Left-Hand Laser Cordless Mouse забезпечує при регулярному використанні очікуваний час роботи батарей до трьох місяців.

Оскільки миша обмінюється з ПК радіосигналами, вона може “відчути”, коли комп’ютер переходить в режим очікування або відключається, що призводить до відключення живлення миші. Крім того, коли заряд батареї стає занадто малий, – менше 10% від повної зарядки, – на миші загоряється індикатор.

Миша Logitech MX610 Left-Hand Laser Cordless Mouse надійде в продаж по всьому світу на початку квітня поточного року. Рекомендована роздрібна ціна для Європи становить 60 євро.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here