Mobile Notes Taker: автономна ручка для електронного листа

0
109

Компанія «ВІСС» представила нову ручку для введення електронних повідомлень. На відміну від попередніх моделей новинка не вимагає підключення до комп’ютера.


Mobile Notes Taker: автономна ручка для електронного листа

Пристрій працює від батарейок. В основі використана технологія Pegasus і Mobile Dream, які полегшують введення рукописного тексту і перетворення його в електронний вигляд.

Технологія, що використовує ультразвук, інфрачервоне випромінювання і просунуті алгоритми, відстежує стан і напрям руху пише кінчика авторучки по будь-якій поверхні і перетворює ці дані в векторне зображення.

Головною відмінністю системи від існуючих систем введення графічних зображень в комп’ютер є те, що процес малювання або листа абсолютно природний, тобто користувач пише або малює звичайної зовні кульковою ручкою на звичайному аркуші паперу, а в пам’яті пристрою зберігається точна цифрова копія зображення на аркуші паперу.

Пристрій Pegasus Mobile Notes Taker призначений для автономної роботи без підключення до комп’ютера і/або постійного джерела живлення. В пам’яті мобільного пристрою Mobile Notes Taker можна зберегти до 50 зображень сторінок формату А4. Користувач має можливість переглянути збережені зображення на РК-дисплеї, стерти непотрібні і зберегти потрібні сторінки. Повернувшись додому або в офіс, користувач має можливість підключити пристрій Mobile Notes Taker до комп’ютера за допомогою кабелю USB і переписати збережені сторінки на жорсткий диск комп’ютера для подальшої роботи з ними.

З допомогою доданих програм, з введенням в комп’ютер зображенням (малюнків, рукописного тексту) можна відразу зробити різні дії – відредагувати, вставити друкований текст, змінити товщину і колір лінії, збільшити або зменшити, а також, одним натисканням кнопки мишки, послати зображення по електронній пошті або по мережі, вставити в документ Word, Excel тощо), налаштувати автоматичну появу зображення в заданий час на екрані комп’ютера або записати у форматі Jpeg і далі зробити будь-які дії можливі для даного формату.

Програма Аннотатор (Annotator) з комплекту програм, що поставляються разом з пристроєм вбудовується в додатки Microsoft office і дозволяє працювати ручкою прямо в додатках – малювати і писати прямо в документах створених Microsoft office, а потім редагувати, зменшувати, збільшувати, переміщати малюнки прямо в процесі роботи з документом, не виходячи з програми.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here