Мобільник Philips Xenium 9@9e зявився в Росії

0
90

Популярна серія мобільних телефонів Xenium поповнилася новою моделлю Xenium 9@9e. Новинка виконана у форм-факторі «розкладачка».
Завдяки енергозберігаючим технологіям, телефон може працювати без підзарядки рекордну кількість часу – до одного місяця в режимі очікування і 8,5 годин в режимі розмови.

Телефон оснащений 1.3-мегапіксельною (1280×1024 пікселів) камерою з 4-кратним збільшенням, а також функцією «безперервної фотозйомки», яка дозволяє зробити один за іншим до 9 знімків. Файли зберігаються у форматі GIF, BMP або JPEG. Отримані зображення можна переглядати на кольоровому UFB-дисплеї з роздільною здатністю 128×160, в той час як зовнішній монохромний OLED-дисплей буде відображати інформацію про час доби, потужності сигналу і рівень заряду батареї.

Xenium 9@9e може зберігати великий обсяг даних – до тисячі записів у телефонній книзі. На кожне ім’я можна записати до 5 номерів телефонів, вказати адресу електронної пошти і зробити невелику текстову замітку. Обсяг пам’яті телефону, що становить 20 мегабайт, дозволяє також зберігати до 250 SMS-повідомлень.

Модель Xenium 9@9e має 64 тональною поліфонією, функцією голосового набору і диктофоном.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here