Motorola представила пристрій сімейства Q

0
34

Компанія Motorola представила пристрій сімейства Q у версії для UMTS. Перше пристрій Q з функціями CDMA/EVDO, як очікується, з’явиться пізніше вже в цьому кварталі, а тільки що презентована версія імовірно стане доступною для тестів операторів стільникового зв’язку в кінці 4 кварталу 2006 року.


Motorola представила пристрій сімейства Q

Q, позиціонована як перше сімейство пристроїв, що поєднують стиль з продуктивністю, пропонує ідеальне поєднання чудового телефону, потужних можливостей електронної пошти та захопливих розважальних функцій – все це робить незабутнім досвід роботи з Q як з діловим і особистим помічником.

Сімейство Motorola Q використовує Windows Mobile від Microsoft, забезпечуючи готове рішення для корпоративної підтримки мобільного обміну повідомленнями за допомогою Exchange 2003. Воно оптимізовано для використання широкого спектру рішень для роботи з електронною поштою інших виробників.
Підтримується Windows Media Player.

Перше пристрій Motorola Q для мереж CDMA/EVDO очікується вже в цьому кварталі, а UMTS для тестів операторів — в кінці 4 кварталу 2006 року.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here