Mpio анонсувала барвистий МР3-плеєр

0
53

Компанія Mpio оголосила про випуск нового MP3-плеєра – Mpio FY600. Модель випускається в корпусах чорного, білого, сріблястого, червоного та синього кольорів. Плеєр відрізняється невеликими розмірами і легкою вагою – всього 23 грама без батареї. Яскрава зелена підсвічування дозволяє читати символи на 4-рядковому РК-дисплеї, для зручності управління і навігації модель оснащена 5-позиційної клавішею керування.


Mpio анонсувала барвистий МР3-плеєр

Mpio FY600 здатний працювати до 12 годин від однієї батареї AAA і виконує функції MP3-плеєра, FM-приймача, підтримує запис з радіо і голосу, а також може бути використаний для зберігання даних. FY600 підтримує файли форматів MP3, WMA, ASF і OGG, а також забезпечений меню на 7 мовах: корейською, англійською, японською, китайською (2 варіанти), російською та іспанською.

Користувачі зможуть налаштовувати режими відтворення звуку за допомогою п’ятисмугового графічного еквалайзера, володіє 6 встановленими режимами і можливістю настройки користувачем. Вихідна потужність плеєра – 18 мВт на канал.

Плеєр FY600 надійде в продаж в Росії в кінці грудня 2005 року, рекомендована роздрібна ціна складе – 3590 рублів за модель з об’ємом пам’яті 256 МБ, 4290 грн. за 512 МБ і 5690 р. за 1 ГБ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here