Mpio HD400 першим надійде в Росію

0
121

Корпорація Mpio оголосила про випуск нової моделі MP3-плеєра на базі жорсткого диска. Примітно, що Росія стане першою країною, в якій новинка надійде в продаж. Mpio HD400 оснащений жорстким диском об’ємом 8 ГБ і дозволяє переглядати відео та графічні зображення на рідкокристалічному дисплеї (220х176 пікселів) з білим підсвічуванням і діагоналлю 1,8 дюйма, відображає 262 тис. квітів.


Mpio HD400 першим надійде в Росію

HD400 оснащений російськомовним меню, що дозволяє з допомогою конвертації програвати відеофайли у форматах MPEG4, WMV, AVI, DivX і підтримує музичні формати MP3, WMA, ASF і Ogg Vorbis. Крім того, пристрій забезпечений FM-радіоприймачем, годинами, вбудованими іграми і диктофоном, що підтримує запис з радіо і голоси. Літій-полімерний акумулятор плеєра забезпечує до 15 годин безперервної роботи.

Mpio HD400 забезпечує передачу даних по інтерфейсу USB 2.0 і підтримує технології захисту цифрової інформації (DRM) JANUS і PD. Еквалайзер плеєра має 9 режимів (8 попередньо встановлених і 1 настроюється користувачем). Вага пристрою – 108,5 грамів, розміри 52x93x15 мм.

За даними компанії «Алион», ексклюзивного дистриб’ютора Mpio в Росії, новинка надійде в роздрібний продаж в кінці лютого 2006, а його орієнтовна роздрібна вартість складе $295. У комплекті поставки плеєра – навушники, блок живлення, кабель USB-міні USB.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here