Mpio випустила перший флеш МР3-плеєр на базі NAND

0
85

Компанія Mpio оголосила про початок продажів в Росії Flash MP3-плеєра FY700. Новинка відрізняється яскравим нестандартним дизайном, оснащена спеціальними кріпленнями. Модель може працювати від однієї батареї AAA до 20 годин.


Mpio випустила перший флеш МР3-плеєр на базі NAND

Збільшення терміну роботи без підзарядки плеєра стало можливим завдяки застосуванню нового типу флеш-пам’яті NAND, виконаної за передової технології MLC (Multi-Level Cell). На відміну від стандартної SLC-технології (Single-Level Cell) вона дозволяє записувати в одну комірку пам’яті більше одного біта даних, що підвищує щільність зберігання інформації. При цьому компанія Mpio стала першим корейським виробником, реалізували технологію MLC в своїх плеєрах (а також оснастившим аудіопристрої підтримкою технології захисту цифрового контенту JANUS DRM).

Новинка Mpio FY-700 підтримує формати MP3, WMA і ASF, оснащена FM-приймачем і диктофоном і може використовуватися як пристрій зберігання даних (об’ємом пам’яті 512 МБ або 1 ГБ в залежності від обраної моделі).

На вибір пропонуються незвичайні кріплення для плеєра у вигляді еластичної стрічки, карабіна або довгого шнура. Різні варіанти дозволяють носити цей стильний «музичний аксесуар» з одягом будь-якого стилю, закріпивши пристрій на руці або сумці, і навіть одягати його як намисто.

На російський ринок модель FY700 буде поставлятися в трьох колірних варіантах – небесно-блакитному, чорному і помаранчевому.
За даними компанії «Алион», ексклюзивного дистриб’ютора Mpio в Росії, новинка надійде в роздрібний продаж до кінця січня 2006 року, а його орієнтовна роздрібна вартість складе $149 при обсязі пам’яті 512 МБ і $189 для пристрою ємністю 1 ГБ.
Габарити – 84×32,5×13,2 мм, вага – 29,5 грамів.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here