Nexx поповнив лінійку МР3-плеєрів

0
58

Компанія «Алион», ексклюзивний дистрибутор Nexx Digital в Росії, анонсувала надходження в роздрібний продаж напередодні Нового Року плеєра Nexx NF-710. Ця новинка на базі флеш-пам’яті (ємністю 512 МБ і 1 ГБ) оснащена FSTN LCD-дисплей на 65 тис. кольорів і дозволяє під улюблену музику, переглядати відео і цифрові фотографії. Повністю русифіковане меню і зручна навігація по меню за допомогою джойстика спрощують експлуатацію просунутого цифрового аудіо пристрою навіть для початківців користувачів.


Nexx поповнив лінійку МР3-плеєрів

Дизайн новинки (з практичним металевим корпусом) аналогічний попередньої моделі NF-510, стала з моменту виходу в 2004 році справжнім бестселером продажів. З розширенням функціональності Nexx NF-710 збережена компактність пристрою – розміри плеєра 35х73х21 мм, вага 42,2 р.

Підтримувані формати аудіо – MP3, WMA, ASF, OGG, фото – JPEG, відео – MPEG. Цифровий 5-смуговий еквалайзер включає 7 і стандартних 2 користувальницькі налаштування. Завдяки наявності лінійного входу можна кодувати файли в формат MP3 безпосередньо з джерела звуку. USB Mass Storage Device дозволяє використовувати плеєр як мобільного пристрою для перенесення і зберігання даних. Високу швидкість при завантаженні контенту забезпечує підтримка USB 2.0.

FM-тюнер плеєра оснащений функцією відкладеного запису в формат MP3, а вбудований мікрофон забезпечує можливість роботи пристрою в якості диктофона. Li-Po акумулятор забезпечує до 15 годин безперервного відтворення музичних файлів і до 2 годин відтворення відео.

В комплект поставки NF-710 входять навушники, чохол, з’єднувальний USB кабель, спортивне кріплення на руку, лінійний аудіо кабель і керівництво користувача.

Орієнтовна роздрібна вартість NEXX NF-710 складе $185 при обсязі пам’яті 512 МБ і $235 за 1 ГБ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here