Нова мультимедійна консоль від iRiver

0
66

Компанія Reigncom (материнська компанія iRiver), виробник і розробник портативних мультимедійних пристроїв, оголосила про випуск портативного ігрового пристрою iRiver G10 (тимчасове назва моделі). Випуск G10 запланований на серпень 2006 року.


Нова мультимедійна консоль від iRiver
Новая мультимедийная консоль от iRiver
Нова мультимедійна консоль від iRiver

Ігрова консоль iRiver підтримує високошвидкісну технологію передачі даних-WiBro (Wireless Broadband) від сервіс-провайдера KT. З допомогою WiBro користувачі G10 зможуть завантажувати або передавати файли, не підключаючись до комп’ютера, вступати в гру з іншими учасниками, підключеними до Інтернету, на відстані. Новий пристрій має операційну систему WinCE 5.0, а також 4 і 8 ГБ пам’яті. iRiver G10 оснащений 4-х дюймовим WVGA-дисплеєм (800×480) з підтримкою 260 тис. кольорів та 3D-прискорювачем для відтворення яскравих кольорів і високого дозволу. Екран-слайдер приховує кнопки управління, і користувач повинен його відсунути для того, щоб вступити в гру.

Багатофункціональна ігрова консоль має диктофон, підтримує функцію перегляду зображень, відтворює MP3-файли і відео.

iRiver також продемонстрував MP3-плеєр H10 з можливістю підключення до Microsoft Xbox 360 і флеш-плеєри серій U10 і T10.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here