Новий портативний DVD-плеєр Xoro HSD 7070

0
193

Компанія MAS Elektronik AG повідомила про початок поставок нового портативного DVD-програвача Xoro HSD 7070 з діагоналлю екрана 7 дюймів і підтримкою популярного відео формату MPEG-4.


Новий портативний DVD-плеєр Xoro HSD 7070

Xoro HSD 7070 підтримує всі найбільш поширені формати сучасного цифрового відео і аудіо: MPEG-1/2, MPEG-4 (DivX), AudioCD, JPEG, KODAK Picture CD, MP3 на дисках DVD, (S)VCD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-R/RW і забезпечує високу якість при перегляді широкоформатних фільмів.

Зображення відтворюється в стандартах PAL і NTSC з співвідношенням сторін 4:3 і 16:9. Регулювання яскравості і контрасту дозволяє адаптувати параметри екрана для різних умов освітлення, а додаткові регулювання колірної насиченості і колірного тону дозволяють поліпшити якість зображень з перекрученою передачею кольору.

Є вбудований стерео декодер з кількома варіантами мікшування звуку 5.1 в стерео варіант.

Поставляється в комплекті з Xoro HSD 7070 акумулятор розрахований на 2.5 години безперервного відтворення. Спеціальний перехідник для підключення до прикурювача забезпечує електроживлення в автомобілях, а зовнішній блок живлення – безперебійну роботу плеєра і заряджання акумуляторної батареї при підключенні до стандартної електромережі.

Xoro HSD 7070 можна використовувати і в якості звичайного домашнього DVD-програвача. Композитний і S-Video відео виходи забезпечують можливість підключення до сучасних телевізорів, в той час як для під’єднання до звичайного стерео підсилювача або сучасному AV ресивера зі вбудованим декодером DD5.1/DTS передбачені аналоговий стерео і багатоканальний цифровий коаксіальний аудіо виходи.

Поставки на російський ринок почнуться в січні 2006 року. Рекомендована роздрібна ціна Xoro НSD 7070 – 220 – 225 доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here