Новий Xoro HSD 2100: ультраплоскій MPEG-4 DVD-програвач

0
74

Компанія MAS Elektronik AG оголосила про початок поставок нового MPEG-4/DVD-програвача Xoro HSD 2100, виконаного в ультра плоскому корпусі. Новинка підтримує всі основні формати відео і аудіо, оснащена вбудованим декодером Dolby Digital 5.1, набором аналогових 5.1 аудіо виходів та інтегрованим портом USB.


Новий Xoro HSD 2100: ультраплоскій MPEG-4 DVD-програвач

Xoro HSD 2100 відтворює запису на DVD, CD-R(W), DVD-R(W), DVD+R(W), (S)VCD, AudioCD, JPEG, CD, Kodak Picture CD дисках у всіх основних форматах, включаючи популярні MPEG-4 і Xvid, MP3 і WMA.

Для підключення видеотракта Xoro HSD 2100 оснащений композитним, компонентним, S-Video і RGB (через SCART) відеовиходами, а також VGA і YUV відеовиходами з підтримкою прогресивної розгортки.

Набір 5.1 аналогових аудіо виходів поряд зі стандартною стерео парою і два багатоканальних цифрових аудіо виходу (коаксіальний і оптичний) дозволяють підключати Xoro HSD 2100 до вбудованому підсилювачу активних акустичних систем 5.1, звичайного стерео підсилювача або AV ресиверів з вбудованим декодером DD5.1/DTS багатоканального звуку.

Меню налаштувань Xoro HSD 2100 складається з декількох розділів – основні налаштування (формат зображення 4:3PS/4:3LB/16:9Wide, якість зображення AUTO/FILM/VIDEO/SMART, мову екранного меню, включення екранної заставки), налаштування акустики (мікшування каналів, вкл/викл. каналів, затримка центрального і тилових каналів), налаштування аудіо (вкл/викл цифрового виходу, динамічний діапазон, ProLogic, частота дискретизації), додаткові налаштування (система кольоровості, формат відеосигналу, мови відтворення/субтитрів/меню диска, навігаційне меню та ін).

Для перегляду і прослуховування відео і аудіо файлів з зовнішніх носіїв (портативних жорстких дисків, кард-рідерів ) програвач оснащений USB-портом на задній панелі.

Xoro HSD 2100 виконаний в ультра плоскому корпусі з центральним розташуванням завантажувача дисків і кнопками на верхній панелі програвача. Новинка буде поставлятися в двох варіантах забарвлення — сріблястому і чорному. Габарити — 430х50х245 мм, маса – 3 кг

Рекомендована роздрібна ціна – 95 доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here