Obi: рука, що допомагає є

0
66

Компанія Desin представила пристрій під назвою Obi, яке полегшує годування з ложечки людей, які з тих чи інших причин не можуть самостійно їсти. Новинка може виявитися корисною для тих, хто страждає хворобою Паркінсона або частково паралізований, повідомляє Gizmag. Obi являє собою роботизовану руку з закріпленою на ній ложкою. В комплекті передбачені дві ложки: чайна та столова.

Пристрій отримує їжу з чотирьох невеликих пластикових мисок, розміщених на платформі.

Поряд з Obi встановлюються дві великі кнопки. Їх можна покласти на підлогу. Одна дозволяє переміщати руку з ложкою над стравами, друга вибирає блюдо. Після того, як натиснута кнопка вибору, рука зачерпує їжу ложкою і підносить до рота користувача. Пристрій можна доповнити спеціальними подушками і поміщається в рот невеликими накладками, які також дозволяють управляти рукою Obi.

Пристрій має кнопку Teach Mode («Режим навчання»). З її допомогою можна показати, як повинна рухатися рука. Obi оснащена системою запобігання зіткнення на випадок, якщо людина випадково махне рукою або не вчасно нахилиться. Пристрій, що має вбудовані батареї, може працювати без перерви протягом 2-4 годин. У продажу Obi з’явиться за ціною близько 4,5 тис. доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here