Panasonic надрукує штучну шкіру

0
59

Японська корпорація Panasonic удосконалила прототип свого «розумного» дзеркала. На міжнародній виставці електроніки CEATEC 2016, яка проходить в ці дні в Японії, виробник представив нове рішення, яке може буквально надрукувати ідеальну шкіру для свого власника.

Інженери Panasonic доповнили існуючий прототип дзеркала принципово новим софтом і спеціальним косметичним принтером.

кожа Panasonic

Спочатку система сканує особа випробуваного і аналізує, як ті чи інші ділянки шкіри відображають і поглинають світло. Дана технологія дозволяє виявити будь-які, навіть непомітні неозброєному погляду недосконалості шкіри: зморшки, пори, почервоніння, сухість, пігментні плями, веснянки та ін. Проблемні ділянки підсвічуються на відображенні особи різними кольорами. В процесі система «вирішує», які косметичні та апаратні засоби допоможуть вирішити кожну з проблем. І головне, при відсутності протипоказань, випробуваний може тут же роздрукувати спеціальні косметичні «латки», які ідеально підходять під тон шкіри і допомагають приховати очевидні дефекти.

Після натискання на кнопку «Друк» на поверхні дзеркала з спеціального принтера виходить найтонша підкладка з гіпоалергенного матеріалу, на яку нанесений консиллер і тональний крем. Площа «заплатки» трохи перевершує розмір проблемної області. Щільно притиснувши листок, просочений косметичними засобами, до лиця людина отримує готовий макіяж – за принципом тимчасової татуювання. Косметичний склад не тільки приховує недоліки шкіри, але також зволожує її. При бажанні він легко змивається водою.

У Panasonic впевнені, що нове рішення буде особливо затребуване в медичній косметології – наприклад, для гримування шрамів і родимих плям, а також обридлих татуювань.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here