Пара роверів перевірять місце посадки астронавтів «Аполлона-17»

0
25

Група німецьких фахівців з PTScientists планує запустити на Місяць кілька роверів, які створюються спільно з компанією Audi. Вони вирушать до місця посадки місії «Аполлон 17», де в 1972 році був залишений місячний автомобіль, повідомляє New Scientist.

Дослідники мають намір перевірити, в якому стані знаходиться електромобіль: залишився таким же, як і 40 років тому, або ж був пошкоджений микрометеоритами.

PTScientists бере участь у конкурсі Google Lunar X Prize. У змаганні беруть участь 16 команд, однак лише деяким з них, в тому числі PTScientists, вдалося підписати контракт на запуск роверів на Місяць. Представники PTScientists сподіваються, що їх місяцеходи вирушать до Місяця на ракеті-носії SpaceX Falcon 9 в кінці 2017 або початку 2018 року.

Планується, що посадка апаратів відбудеться в 3-4 км від місця посадки місії «Аполлон-17». Ровери наблизяться до цієї точки на 200 м, після чого будуть вивчати місячний автомобіль віддалено. Апарати будуть оснащені камерою з зумом.

Крім спостережень за місячним автомобілем планується провести ряд експериментів з вивчення місячного грунту з допомогою лазера, а також вирощування рослини всередині прикріпленого до ровера контейнера.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here