Philips объедил Wi-Fi і Hi-Fi в новій системі серії Streamium

0
79

Компанія Philips оголосила про випуск нової музичної системи з серії Streamium.
Бездротовий центр серії Streamium WACS5 управляє колекцією дисків (до 1500 СD) і передає музику без допомоги проводів або ПК.


Philips объедил Wi-Fi і Hi-Fi в новій системі серії Streamium

Призначений для просунутих користувачів, у яких вже є окремі компоненти Hi-Fi систем, модель WACS5 пропонує їм таку ж бездротовий зв’язок, як і музичний центр Streamium WACS700.

Достатньо один раз завантажити музичну колекцію в систему, і WACS5 передасть її на 5 незалежних станцій і забезпечить бездротовий доступ до музики для численних користувачів по всьому будинку.

Система може програвати одну або кілька композицій одночасно на всіх станціях. Запису CD перетворюються в MP3 файли зберігаються на жорсткому диску об’ємом 80 ГБ. Музичний центр відтворює формати CD, CD-R, CD-RW, MP3 і WMA .

WACS можна розмістити на полиці разом з іншими аудіо компонентами, оскільки його ширина – всього 360 мм. Система забезпечує бездротовий зв’язок за допомогою технологій Wi-Fi і UPnP, її можна інтегрувати в існуючу домашню Wi-Fi мережу.

Система володіє 6-і рядковим ЖК екраном, на якому відображається повний набір необхідної інформації, включаючи ім’я виконавця, назва альбому, жанр і назву пісні з бази даних Gracenote CDDB. Прямий доступ до музичного контенту полегшує пошук композицій; інформація на дисплеї транслюється на ЖК-екран спеціального пульта ДУ, який також входить в комплект.

Серед можливих режимів роботи музичного центру WACS є режим «Музика йде за мною», завдяки якому музика може супроводжувати слухача з кімнати в кімнату. Режим «Транслювання музики» ідеальний для вечірок, оскільки дозволяє програвати одну і ту ж мелодію або цілий плейлист у всіх кімнатах одночасно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here