Pioneer вперше випустила плазмові телевізори все в одному

0
103

Свою лінійку плазмових телевізорів 6-го покоління компанія Pioneer доповнила двома новими моделями – PDP-436RXE і PDP-436SXE. 43-дюймові плазмові телевізорів класу HD-ready з технологією Pure Vision Black втілюють концепцію «все в одному» (one body).


Pioneer вперше випустила плазмові телевізори “все в одному”

Нові телевізори Pioneer не вимагають інсталяції, вони ергономічні завдяки вбудованим відеопроцесору, ТВ-тюнера і колонок.
Особливістю новинок є також технологія Pureblack: вона забезпечує високу якість відтворення всієї гами кольорів. В панелі також застосовується унікальна технологія Pioneer, підвищує колірну віддачу осередків. Робочі характеристики екрану також було покращено за рахунок використання повністю цифрової обробки сигналу. Подальшому підвищенню якості “картинки” допомагає установка спеціального фільтра на лицьовій поверхні панелі. Він усуває паразитні відображення зовнішніх джерел світла (і самої панелі), що дозволяє значно підвищити рівень контрастності – навіть при яскравому світлі.

Нові телевізори здатні відтворювати телетрансляції у форматі “High Definition” (1080i і 720p).
Вбудований аналоговий ТВ-тюнер, інтерфейс HDMI в моделях PDP-436RXE і PDP-436SXE дозволяють підключати джерела цифрових сигналів до цих дисплеїв безпосередньо через HDMI-роз’єм або HDMI-комутатор AV-ресивера.

У моделі PDP-436SXE аналоговий тюнер доповнено ТВ-тюнером для прийому високоякісного наземного цифрового телемовлення в форматі, сумісному з DVB-T, а оптичний цифровий аудіовихід (підтримує декодування Dolby Digital) дозволяє передавати цифровий звук від цифрових широкомовних станцій на зовнішні AV-компоненти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here