Плавучий місто зявиться поруч з островом Таїті

0
107

Плавучий місто планується почати створювати в Тихому океані в 2019 році. У проекті зацікавлений уряд Французької Полінезії, яке підписало меморандум про будівництво з організацією Seasteading Institute. Підтримку проекту надасть один із засновників Paypal Пітер Тіль.

У Seasteading Institute вважають, що в 2020 році в плавучому місті будуть проживати 250 – 300 жителів, а до 2050 року – вже десятки мільйонів, повідомляє Daily Mail.

Інтерес уряду Французької Полінезії пояснимо. Архіпелаг включає в себе 118 островів, які можуть піти під воду в разі підвищення рівня світового океану.

Плавучий город

Перші житлові будинки повинні будуть з’явитися протягом двох років з моменту початку будівництва. На плавучих островах будуть передбачені всі необхідні для життя споруди: ферми, клініки, електростанції.

Плавучий город

На першому етапі місто буде складатися з 11 прямокутних і п’ятикутних платформ. Їх можна буде з’єднувати один з одним подібно пазлу і створювати з них більш складні форми. Довжина платформ складе 50 метрів. Місто буде оточений 50-метровою стіною, що захищає від хвиль.

Плавучий город

Платформи будуть створені з армованого бетону. Вони зможуть витримати будівлі висотою в три поверхи. Вартість однієї платформи становитиме менше 15 млн доларів, що порівнянно з цінами на землю в Лондоні і Нью-Йорку. Вартість будівництва першого міста оцінюється в 167 млн доларів.

Плавучий город

Передбачається, що плавучий місто з’явиться недалеко від острова Таїті.

Плавучий город
Плавучий город
Плавучий город
Плавучий город

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here